ТМ “Бембі” ТМ “Бембі”

ТМ «Бембі» - це відома українська торгова марка, під якою випускається дитячий одяг, користується великою популярністю не тільки в Україні, а й в Росії, Польщі та інших країнах. До асортименту продукції ТМ «Бембі» входять одяг і білизна для немовлят і дітей до 7 років. Нові творчі ідеї наших кмітливих дизайнерів втілюються в нових колекціях одягу і білизни «Весна-Літо» і «Осінь-Зима», оновлюються регулярно два рази на рік. Дитячий одяг «Бембі» щорічно представлений ​​на таких виставках міжнародного значення, як «Текстильлегпром» (Росія), «Мати і дитя» (Росія), «Baby Expo» (Україна), «Swiat Dziecka» (Польща), в яких беруть участь виробники тільки високоякісних речей для дітей, що заслужили народне визнання. Одяг ТМ «Бембі» має сертифікати якості, відповідає високим державним і міжнародним стандартам.

ТОВ «Лютик» ТОВ «Лютик»

ТОВ «Лютик» - одна з провідних фабрик в Україні з виробництва трикотажного одягу для дітей до 8-річного віку. За більш ніж 10 років своєї діяльності компанія досягла істотних успіхів на ринку дитячого одягу, здобула велику популярність серед безлічі своїх клієнтів як в Україні, так і в країнах ближнього зарубіжжя. Для пошиття дитячого одягу фабрика «Лютик» використовує високоякісний трикотаж італійського та польського виробництва. Всі матеріали, сертифіковані на території України і відповідають всім необхідним вимогам державних стандартів. Суворий контроль кожного виробничого етапу дозволяє досягти бездоганної якості готових виробів торгової марки «Лютик», що відповідає номам і вимогам відповідних ДСТУ. В асортиментний ряд продукції входять повзунки, шапки, джемпери, комбінезони, комплекти, кофтинки, плаття, светри і жакети.

ТМ «Фламінго текстиль» ТМ «Фламінго текстиль»

ТМ «Фламінго текстиль» - це одна з провідних українських торгових марок, під якою випускаються трикотажні вироби для дітей всіх вікових груп - від немовлят до підлітків. Фабрика «Фламінго текстиль» була заснована в 1994 році.Всі матеріали, що використовуються у виробництві, мають відповідні сертифікати якості, а також всі необхідні висновки, видані державними санітарно-гігієнічними інстанціями. Одним з головних постачальників трикотажного полотна для фабрики «Фламінго текстиль» є турецька компанія «кокет», продукція якої використовується не тільки у виробництві даної фабрики, але й (на правах офіційного представника в Україну) пропонується для інших фабрик країни. Завдяки налагодженим за багато років партнерським зв'язкам з надійними постачальниками сировини, відсутності посередників у ланцюжку «виробник тканини - фабрика трикотажних виробів - фірмові магазини - кінцевий споживач», покупець не піддає сумніву бездоганність якості пропонованої продукції і отримує її за об'єктивною ціною.

ТМ «Одягайко» ТМ «Одягайко»

Фабрика «Одягайко» - це відомий бренд компанії «Міс», що пропонує українському споживачеві якісний дитячий та підлітковий одяг. Приватне підприємство «Міс» було засновано в середині 90-х років і, на сьогоднішній день, є одним з лідерів серед українських виробників дитячого одягу для дітей у віці до 14 років. З перших днів своєї діяльності і протягом більше 15 років ТМ «Одягайко» заслужено користується довірою своїх споживачів. Для виготовлення дитячого одягу ТМ «Одягайко» використовуються високоякісні натуральні та безпечні тканини, що відповідають українським та міжнародним стандартам, що підтверджують наявні висновки державної експертизи. Також застосовується модна і надійна фурнітура, оригінальні вишивки, принти, аплікації та інший декор, це робить кожну річ ексклюзивною і найкращим чином підкреслює індивідуальність Вашої дитини. Торгова марка «Одягайко» постійно представлена ​​на таких виставках національного масштабу як «BABY EXPO». Продукція українського бренду «Одягайко» - це ідеальне поєднання зручності і функціональності, сучасного дизайну і високої якості, здатне задовольнити навіть самого вимогливого покупця.

ТМ «Дембохаус» ТМ «Дембохаус»

Дембохаус (DEMBO HOUSE) - це молодий виробник, який, однак, стрімко розвивається, і домігся великого успіху ще з перших днів свого існування. Компанія «Дембохаус» була заснована в 2003 році. Основним напрямком діяльності підприємства є виготовлення дитячих головних уборів для вікової категорії до 15 років. Швейні цехи фабрики обладнані високотехнологічним устаткуванням, що в поєднанні з сучасними технологіями дозволяє виробляти головні убори насправді європейського рівня якості. Асортимент продукції, що випускається оновлюється 4 рази на рік, подається у нових колекціях дитячих головних уборів «Весна», «Літо», «Осінь», «Зима». Однією з приємних для споживача характеристикою продукції «Дембохаус» є прийнятна ціна.

ТМ «Габбі» ТМ «Габбі»

Фабрика «Габбі» - це український бренд, який пропонує сучасний трикотажний одяг для дітей до 6 років. Торгова марка «Габбі» відома широкому колу своїх споживачів з України та країн СНД вже більше 6 років. За час своєї діяльності компанія досягла високих результатів у галузі виготовлення дитячих трикотажних виробів високої якості. Девіз компанії - «Ростемо разом!», Що свідчить про прагнення відповідати запитам своїх зростаючих клієнтів. Виробництво дитячих трикотажних виробів на фабриці «Габбі» проходить на сучасному обладнанні, з використанням нових і перевірених часом технологій. Кожен без винятку виробничий етап, починаючи з прийому сировини і закінчуючи, власне, випуском готових виробів, проходить обов'язковий контроль. ТМ «Габбі» - світ краси очима Ваших дітей.

ТМ «KID JOY» ТМ «KID JOY»

ТМ «KID JOY» - це молодий український бренд-виробник високоякісного одягу для новонароджених дітей і дітей молодшого віку. Одним з найбільш головних конкурентних переваг продукції «KID JOY» є оптимальне поєднання надійності та відмінної якості при досить привабливій вартості. Постачальниками матеріалів для фабрики є провідні зарубіжні виробники, продукція яких офіційно схвалена відповідними державними санітарно-гігієнічними інстанціями. Спосіб виготовлення і матеріально-технічна база також безпосередніми формуючими якостями продукції. Фабрика «KID JOY» обладнана за останнім словом техніки, більшість виробничих процесів автоматизовано, а застосовувані технології - визнані найкращими в усьому світі.

ТМ «Evolution» ТМ «Evolution»

ТМ «Evolution» - це високоякісний одяг для дітей до 8 років. Перша колекція одягу під торговою маркою «Evolution» була випущена базі виробничого підприємства "Р.І.М" в 2006 році. Незмінними характеристиками дитячого одягу «Evolution» є висока якість, зручність і цікавий гарний дизайн. Для виготовлення одягу ТМ «Evolution» використовується широкий спектр високоякісних натуральних тканин. Бездоганна якість дитячого одягу торгової марки «Evolution» забезпечується також шляхом застосування передових сучасних технологій. Виробництво текстильних виробів для дітей виконується на сучасній системі високотехнологічного імпортного обладнання, завдяки якій велика частина робочих процесів на фабриці автоматизована. Однією з численних переваг одягу «Evolution» є доступна ціна. Діти люблять носити одяг «Evolution», порадуйте і Ви свого малюка!

TM "Robinzone" TM "Robinzone"

TM "Robinzone" - це виробник одягу для дітей і підлітків. Всім відомо, наскільки вимогливі і вибагливі у виборі одягу підлітки, і як складно поєднувати натуральні тканини і стильний дизайн у продукції для юних клієнтів. Тим не менш, фабриці «Robinzone» вдалося створити колекцію по-справжньому стильного і зручного одягу для підлітків. Вони використовують тільки сучасне обладнання для реалізації своїх самих незвичайних дизайнерських і конструкторських ідей, а також натуральні тканини і фурнітуру, щоб ваші діти завжди виглядали стильно.

"Garden baby" "Garden baby"

Торгова марка "Garden Baby" є одним з виробників дитячого одягу з трикотажу в Україні, що успішно розвивається . У них Ви знайдете широкий асортимент високоякісного, зручного, красивого і модного одягу для самих маленьких та трохи старших. Вироби подобаються дітям своїм стилем, красивими кольорами, а дорослим — якістю, простим доглядом, довгим терміном експлуатації і оригінальним зовнішнім виглядом. Кожен сезон ми оновлюємо наші колекції. Весь дитячий одяг сертифікований. Продукція торгової марки "Garden Baby" розрахована на тих, хто обирає для своїх дітей модний, якісний та зручний, але водночас і не дуже дорогий одяг. Колекція одягу кожної кольорової гами випускається обмеженими партіями — саме це робить нашу продукцію неповторною і легко впізнаваною на українському ринку.

Merry Terry Merry Terry

Торгова марка "Merry Terry" порівняно молода фабрика по виробництву дитячого одягу, але не дивлячись на це, вона вже встигла порадувати багатьох малюків та їх батьків своєю продукцією. Одяг продуманий до дрібниць. Він красивий, має свій неповторним стиль, зручний, функціональний, виконаний з натуральних якісних матеріалів з ​​ніжністю і любов'ю. Торгова марка "Merry Terry" пропонує незвичайні моделі і дизайнерські рішення, які не повторюються у жодного іншого виробника.

Концерн "Ярослав" Концерн "Ярослав"

Концерн "Ярослав" - об'єднує в собі групу виробничих підприємств, які спеціалізуються на випуску постільної білизни, подушок, пледів, ковдр, нижньої білизни, рушників, кухонного приладдя та інших видів домашнього текстилю. Компанія "Ярослав" була заснована в 1995 році. Доцільна політика керівництва забезпечила швидкій ріст виробництва та продаж, що дозволило компанії перерости в концерн, який займає передові позиції на ринку України.

Компанія «Дайс» Компанія «Дайс»

Компанія «Дайс» працює на ринку України з 2004 року як виробник в'язаного і шитого трикотажу для дітей від 3-х місяців до 7-ми років. Спектр нашої продукції дуже широкий: хрестильні комплекти, сорочки, спідниці, брюки, шорти, светри і джемпери, сарафани, костюми. Ми використовуємо пряжу литовського та італійського виробництва

ТОВ "Дюна — Веста" ТОВ "Дюна — Веста"

«Дюна – Веста» - єдина українська фабрика з абсолютно повним спектром панчішно-шкарпеткового асортименту: від немовлят до дорослих, на будь-який смак, колір, розмір, сезон, гаманець…

ТМ "Ляля" ТМ "Ляля"

ТМ "Ляля" виробник високоякісного дитячого одягу.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH