Концерн "Ярослав"

Концерн "Ярослав" - об'єднує в собі групу виробничих підприємств, які спеціалізуються на випуску постільної білизни, подушок, пледів, ковдр, нижньої білизни, рушників, кухонного приладдя та інших видів домашнього текстилю. Компанія "Ярослав" була заснована в 1995 році. Доцільна політика керівництва забезпечила швидкій ріст виробництва та продаж, що дозволило компанії перерости в концерн, який займає передові позиції на ринку України.

До концерну входять 4 виробничих підприємств:
  1. ПП "Ярослав", м. Київ

  2. ТОВ "Фабрика Промінь", cмт. Димер, Київської області
  3. ВАТ "Богуславська суконна фабрика", м. Богуслав, Київської області

  4. ВАТ "Стеблівська бавовняно-паперова прядильно-ткацька фабрика", с. Стеблів, Черкаської області

Загальна кількість персоналу концерну складає понад 1200 чоловік. Асортимент виробів постійно поновлюється та на даний момент складає понад 700 найменувань. Все виробництво обладнане найновішим швейним обладнанням. Домашній текстиль ТМ "Ярослав" можна придбати в роздрібній мережі власних магазині "Ярослав", а також у  великих супермаркетах всіх регіонів  України та дилерської мережі.

Концерн "Ярослав" зарекомендував себе як надійний партнер на внутрішньому та міжнародному ринках. Компанія тісно співпрацює з українськими підприємствами, також здійснюються поставки на міжнародний ринок, продукція експортується в США, Канаду, РФ, Республіку Молдову, Білорусію, Казахстан, Грузію та країни Балтії. Весь асортимент продукції виготовляється з високоякісних сертифікованих матеріалів. Компанія робить впевнені кроки до європейської якості - створенні цехи по виготовленню упаковки для продукції та міні-поліграфія для власних потреб.Також 2008 році освоєно виробництво холлофайбера, наповнювача для ковдр та подушок, головними перевагами якого є гіпоалергенність, збереження тепла та легкість.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH