ТОВ "Дюна — Веста"

Товариство з обмеженою відповідальністю «Дюна – Веста» створене на базі найбільш потужного панчішного підприємства в Україні Червоноградської панчішно-шкарпеткової фабрики, яка була заснована у 1965 р., і ТОВ «Дюна», одного з лідерів вітчизняного приватного бізнесу. Сьогодні «Дюна – Веста» - єдина українська фабрика з абсолютно повним спектром панчішно-шкарпеткового асортименту: від немовлят до дорослих, на будь-який смак, колір, розмір, сезон, гаманець… Такі вироби потребують особливо ретельного підбору й обробки сировини, тому підприємство перебуває у постійному пошуку нових технологій і нових видів сировини. Основна частина бавовни яку використовує підприємство - це бавовна індійського та єгипетського виробництва. За рівнем технічного обладнання ТОВ «Дюна – Веста» не має рівних в Україні. На сьогоднішній день оновлено весь парк обладнання. Підприємство оснащене сучасним італійським, чеським, японським обладнанням (''Busi Giovanni'' ,''Lonati'', ''Sangiacomo'' ,''Uniplet'', ''Nagata seiki '' 2005 -2010 років випуску).

m_styl.jpg m_styl.jpg m_styl.jpg m_styl.jpg

     Фабрика працює у відповідності до стандартів ДСТУ 2056-92, ГОСТ 8541-84, ГОСТ 18400-82, має ліцензію на використання знака Lycra, та ліцензію «Sanitized» на використання антибактеріальних і протигрибкових препаратів. Підприємство має сертифікати відповідності та гігієнічні висновки необхідні для роботи на українському та закордонних ринках. На підприємстві працюють висококваліфіковані спеціалісти, технологи, проектанти, які детально спостерігають за розвитком ринку, розробляють та впроваджують нові технології, розробляють нові колекції з використанням нових видів сировини.

На підприємстві створено виставковий кабінет, у якому представлено усю колекцію, яка виготовляється на підприємстві ТОВ «Дюна - Веста».

У м. Червонограді працює два фірмові магазини ТОВ «Дюна –Веста» в яких представлено весь асортимент.

Вироби ТОВ «Дюна - Веста» можна придбати не тільки в Україні, а також Литві, Росії, Молдові, Хорватії, Канаді. Продукція доставляється без затримок по усіх торгових точках транспортом ТОВ «Дюна - Веста».

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH