ТОВ «Лютик»

 

ТОВ «Лютик» - одна з провідних фабрик в Україні з виробництва трикотажного одягу для дітей до 8-річного віку. За більш ніж 10 років своєї діяльності компанія досягла істотних успіхів на ринку дитячого одягу, здобула велику популярність серед безлічі своїх клієнтів як в Україні, так і в країнах ближнього зарубіжжя.
Основним секретом процвітання компанії «Лютик» є злагоджена робота Професіоналів з великої літери, які вміло поєднують свої знання та майстерність з щирою любов'ю до дітей. Колектив підприємства складають висококваліфіковані фахівці, в число яких входять: дизайнери, безперервно вивчають останні модні тенденції дитячого одягу в світі, досвідчені конструктори, технологи, постійно впроваджують у виробництво інноваційні технології.
Для пошиття дитячого одягу фабрика «Лютик» використовує високоякісний трикотаж італійського та польського виробництва. Всі матеріали, сертифіковані на території України і відповідають всім необхідним вимогам державних стандартів. Суворий контроль кожного виробничого етапу дозволяє досягти бездоганної якості готових виробів торгової марки «Лютик», що відповідає номам і вимогам відповідних ДСТУ.
Широкий вибір дитячих трикотажних виробів, їх сучасний і яскравий дизайн, натуральність і прийнятні ціни - це основні відмінні характеристики ТМ «Лютик». В асортиментний ряд продукції входять повзунки, шапки, джемпери, комбінезони, комплекти, кофтинки, плаття, светри і жакети.
ТОВ «Лютик» безперервно працює над розширенням модельного ряду, а також пошуком оригінальних ідей, які, разом з урахуванням сучасних тенденцій моди, втілюються в постійно оновлюваних сезонних колекціях.

Сортування: orderby Кількість:
Категорія: Ціна: від До UAH Скинути фільтр
Відгуків (1)
Матеріал:напіввовна Розмір:116
Виробник: ТОВ «Лютик»
290.00 UAH
240.00 UAH
плюс доставка
Стать: Для хлопчика
Вік 4-5 років: 4-5 років
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH