ТМ «Дембохаус»

 

Дембохаус (DEMBO HOUSE) - це молодий виробник, який, однак, стрімко розвивається, і домігся великого успіху ще з перших днів свого існування.
Компанія «Дембохаус» була заснована в 2003 році. Основним напрямком діяльності підприємства є виготовлення дитячих головних уборів для вікової категорії до 15 років.
Швейні цехи фабрики обладнані високотехнологічним устаткуванням, що в поєднанні з сучасними технологіями дозволяє виробляти головні убори  насправді європейського рівня якості. Одну з найбільш важливих ролей в якості виробів відіграє якість використовуваної сировини. Саме тому компанія DEMBO HOUSE налагодила партнерські відносини з провідними світовими виробниками, які постачають виробництво виключно високоякісними і безпечними тканинами.
Головним доказом високої якості продукції ТМ «Дембохаус» є невпинно зростаючий попит серед споживачів, а також гігієнічні висновки, видані Міністерством Охорони Здоров'я України.
Досягати максимальної точності у розмірах, що відповідають того чи іншого віку, нам дозволяє тестування нових моделей на дітях.
Висококваліфіковані дизайнери-модельєри безперервно вивчають нові течії дитячої моди і не тільки, і, використовуючи свій високий творчий потенціал і сучасні технології, створюють чудові ескізи майбутніх моделей, оптимально поєднують комфорт і актуальний дизайн.
Асортимент продукції, що випускається оновлюється 4 рази на рік, подається у нових колекціях дитячих головних уборів «Весна», «Літо», «Осінь», «Зима».
Однією з приємних для споживача характеристикою продукції «Дембохаус» є прийнятна ціна.
DEMBO HOUSE - шапочки, пошиті з любов'ю до Ваших дітей!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH