ТМ «Габбі»

Фабрика «Габбі» - це український бренд, який пропонує сучасний трикотажний одяг для дітей до 6 років.
Торгова марка «Габбі» відома широкому колу своїх споживачів з України та країн СНД вже більше 6 років. За час своєї діяльності компанія досягла високих результатів у галузі виготовлення дитячих трикотажних виробів високої якості. Незмінними принципами з першого дня існування підприємства і по сьогоднішній день залишається безперервне вивчення і впровадження новинок у сфері виробництва трикотажного одягу, інноваційних технологій та розробок, актуальних тенденцій дитячої моди і не тільки.
Виробництво одягу фабрикою «Габбі» засноване на глибокому розумінні бажань і потреб дітей, адже естетичне сприйняття і хороший смак прищеплюється людині з раннього дитинства.
Одяг - це частина образу малюка, який він бачить у відображенні дзеркала. За допомогою одягу дитина самовиражається. Тому дуже важливо, щоб маленький модник подобався собі у своєму вбранні, відчував себе комфортно.
Девіз компанії - «Ростемо разом!», Що свідчить про прагнення відповідати запитам своїх зростаючих клієнтів.
Висококваліфіковані фахівці компанії «Габбі», серед яких досвідчені дизайнери-модельєри, розкрійники, технологи, швачки, ретельно ​​працюють над створенням кожної окремої одиниці продукції, докладають максимум зусиль для того, щоб вироблений дитячий одяг була яскравим, оригінальним, зручним і функціональним.
Особлива увага на фабриці «Габбі» приділяється якості матеріалів, використовуваних для виробництва дитячих речей. На пошук постачальників було витрачено чимало часу і зусиль, у результаті суворого відбору були налагоджені партнерські відносини з кращими виробниками трикотажу, що мають всі необхідні сертифікати якості та висновки державної експертизи.
Виробництво дитячих трикотажних виробів на фабриці «Габбі» проходить на сучасному обладнанні, з використанням нових і перевірених часом технологій.
Кожен без винятку виробничий етап, починаючи з прийому сировини і закінчуючи, власне, випуском готових виробів, проходить обов'язковий контроль.
ТМ «Габбі» - світ краси очима Ваших дітей.

Сортування: orderby Кількість:
Категорія: Ціна: від До UAH Скинути фільтр
Відгуків (0)
Матеріал:інтерлок, 100% бавовна Розмір:80,86
Виробник: ТМ «Габбі»
140.00 UAH
плюс доставка
Стать: Для хлопчика
Вік 4 -7 місяців: 4 - 7 місяців
Вік 8--9 місяців: 8 - 9 місяців
Вік 10-12 місяців: 10 - 12 місяців
Вік 1-1,5 років: 1-1,5 років
Відгуків (0)
Матеріал:супрем, 100% бавовна Розміри: 80, 86,104
Виробник: ТМ «Габбі»
20.00 UAH
плюс доставка
Стать: Для дівчинки
Вік 8--9 місяців: 8 - 9 місяців
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH