ТМ «KID JOY»

 

ТМ «KID JOY» - це молодий український бренд-виробник високоякісного одягу для новонароджених дітей і дітей молодшого віку.
Одним з найбільш головних конкурентних переваг продукції «KID JOY» є оптимальне поєднання надійності та відмінної якості при досить привабливій вартості.
Такими характеристиками одяг ТМ «KID JOY» володіє завдяки правильно розставленим пріоритетам, що досягається щоденною кропіткою роботою колективу підприємства.
Якість тканини - ось один з найбільш пріоритетних і найголовніших факторів, від якого безпосередньо залежить якість майбутнього виробу. Створюючи одяг для зовсім маленьких дітей, яким властива підвищена чутливість до будь-яких подразників, компанія свідомо бере на себе глибоку відповідальність за здоров'я малюків. Тому, створюючи кожну окрему модель, ми використовуємо виключно натуральні та безпечні для здоров'я дитини тканини. Постачальниками матеріалів для фабрики є провідні зарубіжні виробники, продукція яких офіційно схвалена відповідними державними санітарно-гігієнічними інстанціями.
Спосіб виготовлення і матеріально-технічна база також безпосередніми формуючими якостями продукції. Фабрика «KID JOY» обладнана за останнім словом техніки, більшість виробничих процесів автоматизовано, а застосовувані технології - визнані найкращими в усьому світі.
Незважаючи на сучасне високотехнологічне обладнання, виробництво одягу не може обходитися без участі людського фактора. На фабриці «KID JOY» працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свою кваліфікацію в межах України та за кордоном. У число співробітників входять професійні дизайнери, що пропонують оригінальні ідеї і нестандартні рішення, закрійники та швачки з багаторічним стажем роботи, відповідальні контролери та інші співробітники, що забезпечують випуск одягу бездоганної якості і без найменших недоліків.

Сортування: orderby Кількість:
Категорія: Ціна: від До UAH Скинути фільтр
Відгуків (0)
Матеріал: байка, 100% бавовна Розміри: 56-86
Виробник: ТМ «KID JOY»
52.00 UAH
45.00 UAH
плюс доставка
Стать: Для немовлят
Вік 1-3 місяці: 1-3 місяці
Вік 4 -7 місяців: 4 - 7 місяців
Вік 8--9 місяців: 8 - 9 місяців
Вік 10-12 місяців: 10 - 12 місяців
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH