ТМ «Одягайко»

Фабрика «Одягайко» - це відомий бренд компанії «Міс», що пропонує українському споживачеві якісний дитячий та підлітковий одяг.
Приватне підприємство «Міс» було засновано в середині 90-х років і, на сьогоднішній день, є одним з лідерів серед українських виробників дитячого одягу для дітей у віці до 14 років.
З перших днів своєї діяльності і протягом більше 15 років ТМ «Одягайко» заслужено користується довірою своїх споживачів. Заслужити загальне визнання, невпинно збільшувати кількість нових і утримувати постійних клієнтів компанії вдається завдяки дійсно оригінальному дизайну, нестандартному конструюванню, широкої різноманітності постійно оновлюваного модельного ряду, зваженому підходу до ціноутворення, гнучкій системі знижок, орієнтованості на бездоганну якість та ін
Фабрика «Міс» пропонує широкий асортимент одягу, що складається з моделей різних видів, розмірів, дизайнерських і колірних рішень. Безперервно досліджуючи постійно зміни модних тенденцій, вивчаючи інноваційні технології та розробки, ми використовуємо найкраще і реалізовуємо це в нових колекціях одягу для дітей і підлітків, які виходять щорічно.
Для виготовлення дитячого одягу ТМ «Одягайко» використовуються високоякісні натуральні та безпечні тканини, що відповідають українським та міжнародним стандартам, що підтверджують наявні висновки державної експертизи. Також застосовується модна і надійна фурнітура, оригінальні вишивки, принти, аплікації та інший декор, це робить кожну річ ексклюзивною і найкращим чином підкреслює індивідуальність Вашої дитини.
Торгова марка «Одягайко» постійно представлена ​​на таких виставках національного масштабу як «BABY EXPO», де всі бажаючі можуть наочно ознайомитися з продукцією.
Продукція українського бренду «Одягайко» - це ідеальне поєднання зручності і функціональності, сучасного дизайну і високої якості, здатне задовольнити навіть самого вимогливого покупця.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH