ТМ «Evolution»

 

ТМ «Evolution» - це високоякісний одяг для дітей до 8 років.
Перша колекція одягу під торговою маркою «Evolution» була випущена базі виробничого підприємства "Р.І.М" в 2006 році.
Дитячий одяг українського виробника «Evolution» завжди дивує своїх споживачів оригінальним дизайном, нестандартним кроєм і яскравими кольорами.
Сьогодні ТМ «Evolution» пропонує модний одяг, що відповідає запитам як дітей, так і їх батьків. Метою існування бренду є надати покупцям можливість придбання якісного дитячого одягу з особливим, оригінальним дизайном. Незмінними характеристиками дитячого одягу «Evolution» є висока якість, зручність і цікавий гарний дизайн. У широкому асортименті продукції представлені костюми, комбінезони, кофтинки, сукні, штанці, подарункові набори та ін. Це одяг та аксесуари для новонароджених, немовлят, дітей ясельного та дошкільного віку. Ваша дитина, одягнений в цей одяг, завжди (і навесні, і влітку, і восени, і взимку) буде виглядати стильно, красиво, а також буде готовою до сезонних особливостей клімату.
Для виготовлення одягу ТМ «Evolution» використовується широкий спектр високоякісних натуральних тканин. Додаткові деталі (вишивка, аплікації та інші елементи декору) забезпечують неперевершений та ексклюзивний зовнішній вигляд одягу.
Бездоганна якість дитячого одягу торгової марки «Evolution» забезпечується також шляхом застосування передових сучасних технологій. Виробництво текстильних виробів для дітей виконується на сучасній системі високотехнологічного імпортного обладнання, завдяки якій велика частина робочих процесів на фабриці автоматизована.
Сувора система контролю всіх етапів виробництва дозволяє не допустити випадків надходження до покупців неякісної бракованої продукції. Професійний європейський підхід до виробництва і продажу дитячого одягу торгової марки «Еволюшн» по достоїнству оцінила велика кількість українських покупців.
Однією з численних переваг одягу «Evolution» є доступна ціна, завдяки чому батьки можуть оновлювати гардероб своєї дитини так часто, як вони цього хочуть.
Діти люблять носити одяг «Evolution», порадуйте і Ви свого малюка!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH