Здоров'я і йога. Йога для вагітних та дитяча йога

ЙОГА - система гармонійного розвитку людини, як єдиного цілого.

При регулярних заняттях Ви отримаєте красиве і сильне тіло, правильну поставу.

Це можливість розв'язати проблеми зі здоров'ям і уникнути нових:

1) рекомендується при проблемах з хребтом, зміцнюються кістки;

2) при гормональних розладах;

Детальніше: Здоров'я і йога. Йога для вагітних та дитяча йога

Збираємось до полового будинку

Пологи — це дуже відповідальний процес, це важка робота, яка вимагає від жінки великих фізичних і духовних зусиль. Тому, для економії сил і уникнення непотрібних хвилювань і клопотів, до появи на світ малюка все повинно бути напоготові та “під рукою”.

Жінка готується стати матір'ю. Звичайно, в жіночій консультації їй допоможуть, пояснять, що і як приготувати для новонародженого, розкажуть, як створити необхідні умови для дитинки. Але потрібно підійти до зустрічі нового життя відповідально і підготуватись завчасно. Тому , користуючись порадами акушерів і педіатрів пологових будинків та власним досвідом, пропоную орієнтовний список необхідних в пологовому будинку речей (може бути дещо змінений в залежності від умов в пологовому будинку і вимог лікарів).

Детальніше: Збираємось до полового будинку

Залізодефіцитна анемія. Визначення і лікування

Анемія — клініко-гематологічний синдром, який характеризується зниженням вмісту гемоглобуну і/або еритроцитів в крові.

Корисні продуктиЗалізодефіцитна анемія — це широко розповсюджений патологічний стан, що характеризується зменшенням вмісту заліза в крові, кістковому мозку, крім того, порушується синтез гему, міоглобіну, білків, що містять залізо, та залізовмісних тканинних ферментів.

Подолання залізодефіцитних анемій та латентного залізодефіциту є найактуальнішою серед задач сучасної медицини проблемою. За даними ВООЗ (1987 р.) дефіцит заліза був виявлений у кожного п'ятого мешканця Землі. ВООЗ розробила та затвердила програму гемоглобінового оздоровлення населення земної кулі до 2000 р. Виконання цієї програми мало вплинуло на розповсюдженість та захворюваність на залізодефіцитні стани. У Центральній та Східній Європі 10-12 % жінок та 3-8 % чоловіків страждають на залізодефіцитну анемію [1].

Детальніше: Залізодефіцитна анемія. Визначення і лікування